page contents

HAKKIMIZDA

Artlines Karo Halı

Akustik ve antialerjik özellikleriyle son yıllarda en çok tercih edilen zemin kaplama malzemelerinden biri olan karo halılar, yoğun trafikli ofis ortamlarında estetik stilleri ve üstün performansları ile öne çıkmaktadır.

Ateco Zemin, 2009 yılından beri İngiltere’nin önde gelen karo ve plank halı üreticilerinden Burmatex markasının Türkiye temsilciliğini sürdürmektedir.

Ateco Zemin, projelerde yenilikçi ürünler ile yer alabilmek, müşterilerin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmek için 2019 yılından itibaren tescilli markası olan ‘Artlines’ ile karo halı ürettirmeye başlamıştır.

Artlines LVT

Son yılların hızla yükselen yeni jenerasyon yer kaplaması  LVT (luxury vinyl tiles), aşınmaya dayanıklı, esnek ve hijyenik özellikleri ile ofis, restaurant, hastane ve  kamu alanlarında çok tercih edilen zemin kaplamalarından biridir.

Ateco Zemin, ithal ettiği uluslararası LVT markalarının yanı sıra kendi markası olan ‘Artlines’ ile de yenilikçi, dekoratif ve sürdürülebilir renk ve desen seçenekleri ile üretime başlamıştır.

Artlines Alüminyum Süpürgelikler

Satışını yaptığımız alüminyum süpürgelikler, uygulandığı mekanın daha şık ve estetik görünmesini sağlarken aynı zamanda kablo kanalı vazifesi de gördüğünden kullanılan kabloları gizler ve duvarın darbelere karşı korunmasını sağlar. Her mekanın kimliğine uygun, proje tasarımlarının tamamlayıcısı niteliğindedir.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemi

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, teknolojinin artmasıyla doğan alternatif zemin kaplamalarından biridir. Ateco Zemin Malzemeleri, zeminin betonarme tabanı üzerinde ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturarak aradaki boşluğun mekanik, elektrik, havalandırma tesisatlarına ait kablo ve kanal gibi malzemelerin istenildiği gibi düzenlenmesine olanak veren yükseltilmiş döşeme sistemi ile firmalara çözüm sunmaktadır.

Artlines Ofis Mobilyaları

Her geçen yıl tasarım ve inovasyon odaklı büyümesini sürdüren Ateco Zemin, şimdi Türkiye’nin ve dünyanın sayılı endüstriyel tasarımcılarıyla işbirliğine girerek ‘Artlines’ markasıyla ofis mobilyaları sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Ergonomik Ofis Ürünleri

Humanscale, ofislerde verimi arttıran ve insan sağlığını gözeten ergonomik ofis mobilya ve ürünlerinin dünyaca ünlü lider markasıdır.

Otomatik ayarlanan çalışma koltukları, oturarak/ayakta (sit/stand) kullanıma elverişli çalışma üniteleri, tekli veya çoklu monitör kolları ve aydınlatma armatürleri gibi tüm ergonomik ofis çözümleri, Humanscale’in ürün gamını oluşturur.

Merkezi New York’ta bulunan Humanscale Tasarım Stüdyosu, 2004’den beri 200’den fazla prestijli ödülle onurlandırılmış ve New York Modern Sanatlar Müzesi gibi çeşitli müzelerde yer almıştır.

Humanscale ürünlerinde;

– “Kırmızı Liste”de bulunan kimyasalların kullanımı SIFIR’dır.

– Ürünler Energy Star Sertifikalı’dır.

– Ağırlıklı olarak geri dönüşümlü malzemeler kullanır.

      

Ateco Zemin, özgürleşen ve değişen çalışma kültüründe yenilikçi ve inovatif ürünlerin önemine inanır. Bu anlayışla Humanscale markasının Türkiye’deki temsilcisi olmaktan gurur duymaktadır.

Zeminmalzemeleri.net, uygun fiyatlı satın alma avantajlardan faydalanabileceğiniz bir tedarik portalıdır. Kapı önü paspası, karo halı, lvt, parke ve halı koruyucu kategorileriyle ürün yelpazesini sürekli genişleterek ofis zeminleriniz için en uygun çözümleri sunan zeminmalzemeleri.net maliyetlerinizi düşürürken, zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve alışverişlerinize pek çok ilave avantaj getirir.


 

Zeminmalzemeleri.net ile;

- Paspas, Karo Halı, Lvt ve Zemin koruyuculara online sitemizden erişebilir, Türkiye'nin her noktasına tek bir platform üzerinden sipariş verebilirsiniz. Zeminmalzemeleri.net avantajlı ve %100 güvenli ürün yelpazesinden 7/24 faydalanabilirsiniz.

- Yüksek kalitedeki ürünleri piyasanın altında %50'ye varan indirim avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

- İstanbul içi hızlı teslimat fırsatından yararlanabilirsiniz.

- ISG sertifikalı uygulama personelimiz ile zemin döşeme desteği
 

Zeminmalzemeleri.net firmamızda;

- Bina girişleri için kir ve nem azaltıcı özellikleriyle halı paspas, alüminyüm çerçeveli paspas, kauçuk paspas, yuvarlak fırçalı paspas, kıvırcık paspas 

- Avrupa'dan ithal Karo Halı, Plank Halı ve Rulo Halı

- LVT lüks vinil kaplamaları

- Parke ve Halı koruyucu

 

Online satış platformumuzla sitemiz üzerinden alım gerçekleştirebileceğiniz gibi yüksek metrajlı karo halı projeleriniz için bizden teklif isteyebilir, farklı model ve renkteki ürünler için Maslak'taki Show room'u muzu ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Your SEO optimized titlepage contents